SİSTEM PROJELENDİRME SÜRECİ

KEŞİF

PROJELENDİRME

ÜRETİM

KURULUM

İŞLETME

STERNLICHT ENERGIE AŞ olarak; fabrikalarınızda, tesislerinizde, konutlarınızda mevcut enerji giderlerinizi düşürerek kısa vadede amortisman sağlayan üstün teknolojili solar çözümler sunmaktayız.

  • Projelendirme sürecinin ilk adımında deneyimli ekiplerimiz, santral kurulacak alana ait tüm teknik verileri yerinde toplayarak projelendirme safhası için eksiksiz keşif çalışmasını tamamlar.
  • Kurulum yapılacak alana özel olarak, son teknoloji yazılımlar yardımıyla Güneş Enerji Santrali simülasyonları solar paneller ve tüm sistem ekipmanları ile beraber oluşturularak üretim, verim, kayıp, amortisman gibi teknik sonuçlardan oluşan sistem projesi deneyimli tasarım ekiplerimizce sizlere sunulur.
  • Fizibilite ve projeler sonucunda santrale özel solar panel türleri belirlenerek üretim tesisimizde otomasyon teknolojileri ile üretilir.
  • Tecrübeli mühendis ve teknik ekiplerimizce inşaat ve konstrüksiyon çalışmaları yapılarak santral alanı kuruluma hazır hale getirilir ve nihayetinde santral kurulumu eksiksiz olarak gerçekleştirilir.

Santralin uzaktan rutin raporlama, ekipman periyodik bakımları ve hata çözümleri, arıza müdahaleleri ve yedek parça desteği uzman ekiplerimizce müşterilerimize Bakım/İşletme kapsamında sunulmaktadır.

 

ÜRÜNLER

Aradığınız ifadeyi aşağıya yazarak Enter'layın