%100 Alman teknolojisi ile kurulan STERNLICHT ENERGIE AŞ teknoloji yaklaşımı açısından Diyarbakır ve çevresinde tek ülkemizde ise sayılı üreticiler arasındadır.

Üretim tesisi için yapılmış teknoloji yatırımlarımız insan kaynaklı hataları minimize ederek tüm proseslerin otomasyon süreçlerinden açık laboratuvar prosesleri desteğiyle insan faktörünü yardımcı pozisyona almış durumdadır.

Üretim hattımızın başındaki stok sisteminde devreye giren ERP/MRPII otomasyon sistemleri, pnömatik, robotik ve otomatik sistemlerle çalışan makinelerimizin üretim süreçlerinde tamamının birbirleriyle iletişim halinde çalışmalarını, tüm prosesleri bu yönde zamanlama çizelgelerine oturtmalarını sağlayan bize özel geniş kapsamlı Alman yazılımları ile bütünleşik çalışmaktadır.

Üretim anında ve sonrasında tüm operatörlerimiz ERP sistemlerimizin içerisinde yer alarak insan kaynaklı hataların asgari düzeylere çekilmesini sağlar.

Üretim sonrası süreçlerde ve Müşteri yaklaşımımızda yine otomasyon altyapımızda yer alan yönetim, operasyon ve geliştirme süreçlerine dahil edilmiştir.

Aradığınız ifadeyi aşağıya yazarak Enter'layın